Wigilia w Fundacji Książąt Lubomirskich

13 grudnia w siedzibie Fundacji Książąt Lubomirskich odbyło się spotkanie wigilijne organizowane przez naszą Fundację.

Licznie przybyłych znakomitych Gości powitał Prezes Fundacji Jan Lubomirski-Lanckoroński. Swoją obecnością zaszczycił nas m.in. Jego Eminencja Kardynał Kazimierz Nycz, który otrzymał od rodu Lubomirskich złotą monstrancję zgodnie z wielowiekową tradycją wspierania kościoła. Poza tym przybyli między innymi Jej Ekscelencja Pani Ambasador Finlandii Hanna Lehtinen, Jej Ekscelencja Pani Ambasador Izraela Anna Azari, Pan Minister z ambasady Niemiec Fried Nielsen i inni wspaniali goście.

Atmosferę umilał chór dziecięco-męski Gregorianum. Spotkanie odbyło się w miłej świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniały wspólnie spędzony czas.